Doprava

Cenu za zboží hradí kupující výhradě v momentu převzetí, tj. na dobírku. Cena za zboží je uvedena na faktuře. Cena za dopravu zboží je rozdělena do tří kategorií:

  1. hodnota objednávky s DPH je v rozmezí 0 - 2.000 Kč - cena dopravy je 200 Kč
  2. při objednávce nad 2.000 Kč je doprava na místo určení v ČR zdarma

Ceník je stanoven individuálně dle druhu zboží a jeho další specifikace, tj. barevného provedení a rozměrů. Cena uvedená v době zadávání objednávky je platná po celou dobu zpracovávání objednávky až do jejího vyřízení, tj. do okamžiku doručení zboží Kupujícímu. V případě, že dojde ke změně ceny u již objednaného zboží, bude o tomto kupující včas informován prostřednictvím mailové zprávy, anebo telefonicky. Prodávající si vyhrazuje právo měnit ceník v návaznosti na změnu cen materiálu.

Doba dodání žaluzií je 5-10 pracovních dnů od přijetí objednávky, dle naplněnosti výroby. O odeslání objednávky budete informováni emailem.Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý den,

Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy.

Bc. Jana Vičíková

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu:

! VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE NYNÍ AŽ -30% !

  • BEZ NUTNOSTI REGISTRACE
  • PŘI NÁKUPU NAD 2000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA
  • BALENÍ ZDARMA
  • DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK
  • DOBA DODÁNÍ OD 6ti DO 10ti DNÍ, DLE VYTÍŽENOSTI VÝROBY
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací