DRŽÍME CENY! Zatím..

30. 1. 2012

Vážení zákazníci, všude kolem nás se zdražuje, my však pro Vás máme dobrou zprávu! Držíme loňské ceny! Snažíme se co nejvíce ušetřit na nákladech a tak se vyhnout zdražení. Držte nám palce, doporučujte nás kudy chodíte a kupujte hojně vertikální žaluzie, protože velká obrátka jistí dobré ceny :)

Nicméně pokud nebude ustávat okolní tlak na zvedání cen a budou se vstupy zvedat, budeme muset, alespoň ty nejnutnější do cen promítnout. Buďme však raději optimisté - vždyť s úsměvem jde všechno líp.

Přejeme Vám krásný den

Váš ExpoWin tým

Archiv novinek »Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý den,

Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy.

Bc. Jana Vičíková

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu:

! VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE NYNÍ AŽ -30% !

  • BEZ NUTNOSTI REGISTRACE
  • PŘI NÁKUPU NAD 2000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA
  • BALENÍ ZDARMA
  • DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK
  • DOBA DODÁNÍ OD 6ti DO 10ti DNÍ, DLE VYTÍŽENOSTI VÝROBY
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací