NOVÝ DÁREK pro Vás v DÁRKOVANÉ Náhrdelníky KAMBA

10. 11. 2011

Milí zákazníci,

rozšířili jsme DÁRKOVANOU o zcela jedinečný dárek – náhrdelník KAMBA.

Všechny náhrdelníky Kamba jsou vyráběny ručně příslušníky kmene BaAka z oblasti DzangaSangha ve Středoafrické republice. K výrobě je použita kůra liány, která se v jazyce BaAků nazývá kosa, následně se přizdobuje různými semeny či dřívky nalezenými přímo v pralese. Každý šperk je tedy jedinečným originálem a žádný není stejný. Podle největšího plodu, jenž tvoří dominantu náhrdelníku, je možné rozeznat zhruba pět hlavních typů kamb. Délka náhrdelníku se standardně pohybuje v rozmezí 35 až 45 centimetrů, zapínání je vyřešeno pomocí jednoduchého očka.

Peníze získané prodejem náhrdelníků pomohou zlepšit lékařskou péči BaAků a zprostředkovaně také ochranu goril nížinných, s nimiž domorodci přicházejí do styku. Zdraví lidé totiž znamenají zdravé gorily. Polovina peněz z prodeje náleží přímo výrobci daného náhrdelníku a polovina putuje do tzv. zdravotního fondu, který je obhospodařován místní pobočkou WWF (Světový fond na ochranu přírody, World Wide Fund for Nature) v Bayanga. Projekt KambaTiBaAka realizuje zoologická zahrada v Liberci.

Více o projektu se můžete dočíst na http://www.zooliberec.cz/cz/projekt-kambatibaaka.

Podívejte se na přehled dárků v DÁRKOVANÉ, kde uvidíte také obrázek náhrdelníku KAMBA.
S každým nákupem u nás získáte opravdový dárek.

Váš EXPOWIN tým

Archiv novinek »Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý den,

Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy.

Bc. Jana Vičíková

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu:

! VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE NYNÍ AŽ -30% !

  • BEZ NUTNOSTI REGISTRACE
  • PŘI NÁKUPU NAD 2000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA
  • BALENÍ ZDARMA
  • DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK
  • DOBA DODÁNÍ OD 6ti DO 10ti DNÍ, DLE VYTÍŽENOSTI VÝROBY
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací