Objednejte si vertikální žaluzie online a vyhrajte APPLE iPhone 6!

30. 10. 2014

Vážení a milí zákazníci,

chceme Vám touto cestou poděkovat, protože především díky Vám a Vaší spokojenosti jsme získali ocenění „DYNAMICKÁ FIRMA“. Znamená to, že my – ExpoWin, spol. s r. o., jsme důvěryhodná, zdravá firma, která patří mezi 0,001% elitních společností na trhu.

Děkujeme Vám!

certifikát ExpoWin

A protože Vánoce jsou za dveřmi, rozhodli jsme se obdarovat Vás – naše zákazníky a vyjádřit Vám tak naše poděkování! Objednejte si zboží ve kterémkoliv z našich e-shopů a hrajte o LUXUSNÍ DÁRKY – Apple iPhone 6 (v hodnotě 21 990 Kč), krásný Corfu Set (v hodnotě 7 490 Kč) nebo kvalitní zahradní sušák Leifheit (v hodnotě 2 490 Kč).

Výherci budou zveřejněni 15. 12. 2014 na našich e-shopech – v sekci „NOVINKY“. Zároveň jim budou v tomto týdnu výhry zaslány, a to na adresy uvedené v objednávkách.

Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži

Zapojte se do soutěže zde:  http://www.nejlevnejsi-vertikalni-zaluzie.cz/zkusenosti-a-reference/


Váš ExpoWin tým

Archiv novinek »Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý den,

Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy.

Bc. Jana Vičíková

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu:

! VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE NYNÍ AŽ -30% !

  • BEZ NUTNOSTI REGISTRACE
  • PŘI NÁKUPU NAD 2000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA
  • BALENÍ ZDARMA
  • DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK
  • DOBA DODÁNÍ OD 6ti DO 10ti DNÍ, DLE VYTÍŽENOSTI VÝROBY
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací