Pravidla soutěže

ZNALOSTNÍ SOUTĚŽ BEZ LOSOVÁNÍ – PRAVIDLA A PODMÍNKY ÚČASTI

 

 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

EXPOWIN, spol. s r. o., sídlem Bartošova 738, 769 01 Holešov, IČ: 29240344, DIČ: CZ29240344, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 67622, (dále jen „společnost ExpoWin®“) organizuje od 30.10. 2014 do 12. 12. 2014 znalostní soutěž bez losování a tímto stanovuje soutěžní pravidla, která jsou k dispozici na internetových stránkách http://www.nejlevnejsi-vertikalni-zaluzie.cz/pravidla-souteze/

 

 1. PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba starší 18-ti let:

 • je-li plně svéprávná,

 • zakoupí-li si v době konání soutěže jakékoliv zboží na kterémkoliv českém nebo slovenském e-shopu provozovaném společností ExpoWin®, a to v minimální hodnotě alespoň 1000,-Kč včetně DPH.

 • pravdivě vyplní své kontaktní údaje v objednávce – zejména své jméno, příjmení, adresu, e-mail a mobilní telefon,

 • vícenásobná účast v soutěži je možná, ale vždy s novým číslem daňového dokladu,

 • není v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k ExpoWin®, jakož i k osobám s ExpoWin personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

Ze soutěže budou vyloučeni, popřípadě jim nebudou poskytnuty výhry, ti, kteří:

 • nesplní podmínky soutěže uvedené v těchto pravidlech,

 • budou jednat v rozporu se zákonem, v rozporu s dobrými mravy nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s touto soutěží,

 • nepravdivě nebo neúplně vyplní požadované informace.

O případném vyloučení účastníka ze soutěže bude tento účastník o tomto telefonicky informován a bude mu sdělen důvod vyloučení. Vyloučený účastník soutěže nemá právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

 

 1. PRAVIDLA ÚČASTI V SOUTĚŽI

Účastník, který si objedná a řádně zaplatí za zboží na kterémkoliv českém nebo slovenském e-shopu provozovaném společností ExpoWin®, a to v minimální hodnotě alespoň 1000,-Kč včetně DPH, zároveň vyplní referenci a správně odpoví na soutěžní otázku v době konání soutěže a splní podmínky soutěže, bude mít možnost získat jednu ze tří nepeněžitých výher. Účastník soutěže, který splní veškeré podmínky a pravidla účasti, vyplní a odešle formulář s referencí a se správnou odpovědí na soutěžní otázku v době průběhu soutěže a zároveň tento formulář bude přijat společností ExpoWin® v pořadí jako stý (100), získá jako výhru „zahradní otočný sušák Leifheit; v pořadí jako dvoustý (200) „polyuretanový zahradní nábytek Corfu set“, v pořadí jako třístý (300) mobilní telefon Apple iPhone 6 16 GB. Účastník odesláním odpovědi na soutěžní otázku potvrzuje, že splňuje všechny zde uvedené podmínky pro účast v soutěži a chce se soutěže zúčastnit.

Pokud se po soutěži zjistí, že výherce nesplnil některou z uvedených podmínek v soutěži, bude výherce povinen neprodleně výhru vrátit společnosti ExpoWin®, popřípadě mu nebude umožněno si výhru převzít.

 

 1. CENY V SOUTĚŽI

Účastníci soutěže mohou při splnění podmínek a pravidel této soutěže vyhrát následující tři ceny:

 • mobilní telefon Apple iPhone 6 16GB (třístá přijatá reference se správnou odpovědí na soutěžní otázku),

 • polyuretanový zahradní nábytek Corfu set (dvoustá přijatá reference se správnou odpovědí na soutěžní otázku),

 • zahradní otočný sušák značky Leifheit (stá přijatá reference se správnou odpovědí na soutěžní otázku).

V pondělí 15. prosince 2014 vyhodnotí společnost ExpoWin® došlé reference a správné odpovědi na soutěžní otázku a prověří, že příslušný účastník splňuje podmínky a pravidla účasti v soutěži. Výhercem se stává ten účastník soutěže, který tyto podmínky a pravidla soutěže splnil, vyplnil referenci, správně odpověděl na soutěžní otázku a jeho formulář byl přijat společností ExpoWin® v pořadí jako stý, dvoustý a třístý.

Jednotliví výherci budou včetně svého jména a bydliště zveřejněni ještě ten samý den, tj. 15. prosince 2014 nejpozději do 23:59 hod., na všech českých a slovenských e-shopech provozovaných společností ExpoWin®, a to v sekci „Novinky“.

Společnost ExpoWin bude všechny tři výherce kontaktovat na mobilním telefonním čísle, které uvedli v objednávce, a to nejpozději do tří pracovních dnů od vyhodnocení soutěže. Tyto tři výhry odešle společnost ExpoWin® výhercům v termínu 16. – 19. 12. 2014 na adresy uvedené v objednávce.

Pokud se zjistí, že výherci nesplnili podmínky a pravidla soutěže nebo se výhry nepodaří doručit výhercům, pak tyto výhry propadají společnosti ExpoWin®, a to po uplynutí lhůty třiceti dnů od vyhlášení výsledků soutěže.

Společnost ExpoWin® neposkytuje na výhry žádnou záruku.

 

 1. OSOBNÍ ÚDAJE ÚČASTNÍKŮ SOUTĚŽE

Odesláním odpovědi na soutěžní otázku dává účastník soutěže společnosti ExpoWin® souhlas se zpracováním svým osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, adresa, e-mail a telefon ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění, a to za účelem prověření jeho účasti v soutěži a odeslání ceny. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů každého účastníka je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení společnosti ExpoWin® a má za následek vyloučení účastníka ze soutěže včetně ztráty nároku na předání výhry, pokud se tak stane před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.

Účastník soutěže rovněž souhlasí s tím, že jeho osobní údaje – zejména jméno, příjmení, adresa, e-mail, telefonní číslo a slovní projevy mohou být použity pro marketingové účely společnosti ExpoWin®.

 

 1. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

Společnost ExpoWin® prohlašuje, že není zodpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

Společnost ExpoWin® si vyhrazuje právo změnit podmínky soutěže a nahradit ceny v soutěži za ceny podobného typu nebo v odpovídající hodnotě.

Podmínky a pravidla účasti v soutěži nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, každý účastník soutěže zasláním formuláře s referencí a odpovědí na soutěžní otázku tak vyjadřuje svůj souhlas s nimi.

Společnost ExpoWin® si vyhrazuje právo řešit veškeré případné spory, které vzniknou v souvislosti s touto soutěží.

Ve Zlíně, dne 30.10. 2014Košík je
prázdný

Jak Vám mohu pomoci?

"Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy."

Bc. Jana Vičíková

E-mail: Tel.:
Dotaz:

Dobrý den,

Vážení a milí zákazníci,

srdečně Vás vítám v našem internetovém obchodě, který je specializován na vertikální žaluzie a související příslušenství. Jsem zde pro Vás a v případě jakéhokoliv dotazu k vertikálním žaluziím se na mě obraťte. Ráda Vám pomůžu a zodpovím Vaše dotazy.

Bc. Jana Vičíková

U nás máte jistotu nejvýhodnější nabídky na trhu:

! VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE NYNÍ AŽ -30% !

 • BEZ NUTNOSTI REGISTRACE
 • PŘI NÁKUPU NAD 2000,- Kč DOPRAVA V ČR ZDARMA
 • BALENÍ ZDARMA
 • DÁRKOVANÁ - KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE OD NÁS DOSTANETE SKUTEČNÝ DÁREK
 • DOBA DODÁNÍ OD 6ti DO 10ti DNÍ, DLE VYTÍŽENOSTI VÝROBY
Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací